کارگاه تدوین مقدماتی


محتوای این دوره چیست؟

هنرجویان در دوره ی مقدماتی کارگاه تدوین تمام موارد کاربردی نرم افزار پریمیر را همراه با مبانی هنر تدوین می آموزند و پس از پایان دوره  می توانند از این آموزه ها در ساخت و ایده پردازی مقدماتی برای  تیزر ، گذاشتن تایتل در فیلم ، اصلاح رنگ و نور ، موشن گرافی مقدماتی ، اینفوگرافی و تدوین فیلم استفاده کنند. این دوره حاصل تلاش و پژوهش از مهم ترین و کاربردی ترین تکنیک های  تدوین از زمان شروع این حرفه در تاریخ سینما همراه با جدید ترین ترفندها و متد آموزشی می باشد. برای دیدن سرفصل ها  کلیک کنید.

این دوره مناسب چه افرادی است؟

این دوره برای تمام افرادی که می خواهند برای پلتفرم های مجازی تولید محتوای ویدیویی انجام دهند یا قصد ساخت تیزر های تبلیغاتی را دارند و تمام دانشجویان و علاقه مندان به سینما و تدوین مناسب می باشد.

نمونه کار و بازار کار:

تمرین هایی که هنرجویان در طول دوره انجام می دهند به همراه یک کار پایان ترم که با همراهی مدرس انجام می شود به عنوان نمونه کار هنرجو در آرشیو مدرسه ذخیره شده و به تناسب کیفیت کارها به پروژه ها معرفی می شوند.

نحوه ی برگزاری کارگاه:

کارگاه تدوین به صورت آنلاین در پلتفرم آموزشی Adobe connect با امکانات کامل آموزشی یک کلاس درس برگزار میگردد. Adobe connect یک سکوی کنفرانس وب است  که شامل به اشتراک گذاری ویدئو ، صدا ، اشتراک گذاری صفحه ، نظرسنجی ، گپ ، پرسش و پاسخ ، به اشتراک گذاری اسناد و موارد دیگر است. هنرجویان برای شرکت در کارگاه نیازی به ارتباط تصویری ندارند. داشتن یک هدفون یا هندزفری برای ارتباط صوتی در صورت نیاز ضروری است. هنرجو موظف است قبل از شروع کارگاه نرم افزار Adobe premiere 2020 و Adobe Media encoder 2020 را نصب کرده و با همان سیستم وارد کارگاه شود تا در صورت مشکلات احتمالی در نرم افزار، مدرس بتواند به صفحه نرم افزار هنرجو دسترسی پیدا کرده و مشکل را برطرف کند. توضیحات تکمیلی کارگاه در کانالی که در تلگرام توسط مدرس، پیش از شروع دوره تشکیل می شود داده خواهد شد.

متد و شیوه کارگاه

کارگاه به صورت تئوری و عملی با تمرینات کاربردی که توسط مدرس در هر جلسه داده می شود پیش می رود. تمامی مباحث برای کارگاه آنلاین به صورتی طراحی شده اند که هنرجو احساس نیاز به کارگاه حضوری پیدا نکند.

در صورت غیبت هنرجو چگونه می تواند به مباحث کلاس دسترسی داشته باشد؟

فیلم کامل کلاس همراه با فایل pdf از مباحث مطرح شده در هر جلسه با کیفیتی مطلوب  پس از چند روز در اختیار هنرجو قرار می گیرد تا در صورت غیبت هنرجو بتواند از اطلاعات کلاس بهره ببرد.

شهریه، زمان و تعداد جلسات کاراگاه:

دوره در حال برگزاری می باشد. دوره ی جدید بزودی اطلاع رسانی خواهد شد.

پشتیبانی ادیتورلاین:

هنرجویان در طول دوره و پس از پایان دوره برای سال ها می توانند در انجام پروژه های شخصی خودشان با مدرس به صورت مستقیم در ارتباط بوده، مشکلات و سوالات خود را مطرح کرده و مشاوره ی لازم

  1. را کسب نمایند. همچنین هنرجویان از مزایای ویژه ی ادیتورلاین در هر زمانی برخوردارند.


    • برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با یکی از شماره های روابط عمومی تماس گرفته یا به شماره واتس اپ پیام دهید.

  Editorline

  ادیتورلاین مدرسه ای تخصصی با هدف معرفی و پرورش تدوینگران حرفه ای می باشد، که فعالیت خود را از سال 1396 با برگزاری کارگاه های تدوین آغاز کرده است. فعالیت های مجازی مدرسه ادیتورلاین با هدف تشکیل گروهی از تدوینگران به عنوان فریلنسر و افرادی که تولید محتوای آموزشی می کنند می باشد. که تمام این خدمات به اشکال گوناگون به مخاطبین ارائه می گردد.

  پاسخگویی پشتیبانی: 21:۰۰ – ۰۹:0۰
  شماره تماس: 09392955706 – 09118296360

  واتس اپ: 09118296360